Wycieczki dla singli

Pierwszy portal turystyczny z ofertami dla Singli.

O nas

 

 

Oferty sprzedażowe dostarcza firma Biuro Podróży Magellan na podstawie umów agencyjnych podpisywanych z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami mi.in.:

Triada, Exim Tours
Oasis Tours
Ecco Holiday
Alfa Star
Sun Fun
GTI Travel
Wezyr Holidays
Grecos Holiday
Sky Club
Itaka
TUI
Scan Holiday
Bee Free

Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo realizowanych płatności dokonywanych poprzez przelewy elektroniczne lub karty kredytowe (sposoby płatności).

Zapewniamy pełną rezerwację wykupionych miejsc. Działamy według sprawdzonych standardów i najlepszych procedur rezerwacyjnych.

Baza ofert aktualizowana jest na bieżąco. Wymarzoną wycieczkę można wybrać bez przeglądania setek katalogów i odwiedzania biur podróży. Wystarczy obejrzeć film z ofertą i ją zarezerwować. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pomocą służą nasi konsultanci.

Singleholiday.pl to pierwszy multimedialny portal z filmowymi ofertami last minute . Przejrzysty i prosty w obsłudze portal ułatwia szybkie znalezienie i dopasowanie oferty do własnych planów i oczekiwań. Codziennie aktualizowana baza ofert gwarantuje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapraszamy do częstego odwiedzania portalu singleholiday.pl.

« powrót

Rezerwacja telefoniczna

Szybki kontakt Szybki kontakt

Kursy walut

Kursy walut w KursyWalutNBP.eu
Notowanie z dnia 2015-08-04
USD 3,7792 0,23%
GBP 5,8905 0,01%
CHF 3,9059 0,21%
EUR 4,1463 0,25%

SingleHoliday.pl - Wyjazdy dla Samotnych, Egipt, Tunezja, Turcja